Ukázky

Výroba


 

  • Litinová zábradlí

Naše firma nabízí výrobu a montáž ozdobného zábradlí z šedé litiny dle přání zákazníka. Nabízíme několik desítek druhů zábradlových ozdobných prvků. Veškeré námi nabízené designy naleznete v katalogu v sekci zábradlové prvky. Garantujeme Vám precizní zpracování a vysokou kvalitu námi nabízených produktů. Objednejte si u nás zábradlí dle svých představ a potřeb. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:renovaservis@seznam.cz nebo na tel: 775 709 092.

  • Dveřní kliky a dveřní kování

Toužíte mít na dveřích opravdovou ozdobu? Oživte své dveře ručně vyrobenou klikou z lité mosazi. Kliky vyrábíme tradičními technologiemi. Dveřní kliky vyrábíme v několika provedeních- mosaz, bílá mosaz a hliník. Dále pak nabízíme škálu povrchového zpracování dveřních klik od lesku až po patinu či matové provedení.

  • Okenních kličky (olivy, půl olivy)

Potřebujete okenní kličky na vaše okna? Nabízíme několik desítek druhů okenních kliček prvotřídní kvality na vše okna. Okenní kličky jsou vyrobeny z mosazi, bílé mosazi či hliníku, dle vašeho přání a představ. Dokážeme vyrobit okenní kličku dle vašeho návrhu. Taktéž vám vyrobíme okenní kličku podle vašeho modelu.

  • Výroba nábytkového kování

Máte doma starožitný nábytek a jeho kování už není kompletní? Žádný problém! Vyrobíme vám přesnou kopii nábytkového kování  které potřebujete. Samozřejmě vám nábytkové kování odborně namontujeme a seřídíme, aby vše fungovalo jak má.